041 707 71 11

 

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Zákazník je u nás na 1. mieste

29 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Naša práca hovorí za nás. Máme za sebou 29 rokov a viac ako 150 000 realizácií u veľkých aj menších hráčov vo všetkých segmentoch. Medzi referencie môžeme zaradiť automobilky, potravinové reťazce a ďalšie veľké značky na území Českej a Slovenskej republiky.
Čo sľúbime, to dodáme. Presne podľa zmluvy a v požadovanej kvalite. Sme stabilný, rýdzo český výrobca. Väčšinu produktov si sami vyrábame, montujeme a servisujeme.

JEDNO PARTNERSTVO

Pre našich zákazníkov sme spoľahlivým partnerom k dlhodobej spolupráci. Ponúkame nielen predaj tovaru, ale aj odbornú konzultáciu, vlastnú výrobu, kvalifikovanú montáž a servis. O všetko sa postaráme za vás. Vaše predstavy a požiadavky riešime individuálne. Vráta a dvere vyrábame v našich vlastných výrobných prevádzkach, preto môžeme ponúknuť priaznivé dodacie lehoty aj zákazkovú výrobu, vhodnú pre akýkoľvek typ budovy.

NONSTOP SERVIS

Naša servisná linka funguje nonstop, teda 24 hodín denne 7 dní v týždni a servisný výjazd garantujeme do 24 hodín. Zároveň v prípade potreby poskytujeme tiež telefonické poradenstvo. Náš servisný tím pozná perfektne všetky výrobky, takže dokáže efektívne vyriešiť takmer každý problém.

NAJVÄČŠIA SERVISNÁ SIEŤ

Po celej Českej a Slovenskej republike máme viac ako 50 servisných miest. Rovnomerne tak pokrývame všetky kraje a minimalizujeme dojazdové časy. Okrem dverí a vrát SPEDOS dokážeme servisovať aj ďalšie značky ako Hormann, Crawford, Besam, Tormax, Came, Kaba a iné.

Nie ste si istí výberom alebo nemáte dostatok skúseností? Nevadí, zavolajte a všetko vám radi vysvetlíme.

041 707 71 11
(Po–Pia, 7:00–15:30 hod)

Copyright © 1991-2024 SPEDOS