Automobilky | Spedos

Naši zástupcovia v regióne:


041 707 71 11

 

Naposledy pridané referencie

hl. obrazek reference

CRAEMER Liptovský Mikuláš

Ako špecialista na tvárnenie kovov, spracovanie plastov a výrobu nástrojov Craemer vyvíja, konštruuje a vyrába v oblasti lisovania náročné výlisky hlavne pre automobilový priemysel ako napr. sedáky do sedadiel osobných áut a komponenty pre bezpečnostné pásy, a tiež v plastovej výrobe plastové palety, skladovacie a prepravné nádoby a nádoby na odpady. 

hl. obrazek reference

MOBIS Hyundai Ostrava - Mošnov

V roku 2016 vyrástol na okraji Mošnova nový závod na výrobu svetlometov do vozidiel Hyundai. Partnerom generálneho dodávateľa pre dodávku automatických dverových a vrátových systémov sa stal SPEDOS.
Celý výrobný areál je moderne zariadený a vnútri rozdelený na požiarne sektory, navzájom rozdelené desiatkami požiarnych roliet FIROTEX. Sú osadené v komplete s rýchlobežnými vrátami RR 3000 VISIO, ktoré sa vyznačujú jedinečnou technológiou bezdotykového navíjania. V kombinácii s frekvenčným meničom tieto vráta ponúkajú vysokú rýchlosť otvorenia, spoľahlivú a tichú prevádzku.

hl. obrazek reference

DYMOS Žilina

Značná časť produkcie spoločnosti SPEDOS smeruje do automobilového priemyslu - Škoda Auto, TPCA, Hyundai, KIA. DYMOS je jednou z mnohých dcérskych spoločností automobilky HYUNDAI, s ktorou SPEDOS dlhodobo spolupracuje. Dymos sa zaoberá výrobou sedadiel do automobilov značky Hyundai. Pre skladový areál firmy v Žiline dodal SPEDOS kompletné nakladacie miesta, tvorené priemyselnými sekčnými vrátami, vrátovým tesnením klapkovým a vyrovnávacími mostíkmi so sklopnou lištou. Vďaka týmto vrátovým a nakladacím systémom je zaistený plynulý a bezpečný tok materiálu.

dveře pro Škoda Auto

Škoda AUTO a.s. Mladá Boleslav

Škoda Auto a.s. je naším významným klientom už niekoľko rokov. Do jeho výrobných závodov dodávame najmä špeciálne rýchlonavíjacie vráta k ochrane robotizovaných pracovísk. Tieto špeciálne vráta sú vďaka svojej konštrukcii vysoko odolné (proti lietajúcim iskrám, prachu, hluku, pôsobeniu vetra, priameho tlaku), spoľahlivé, umožňujúce dosiahnutie krátkych časových cyklov. Vráta sú nainštalované pri strojoch vo výrobných linkách, robotizovaných pracoviskách alebo ako bezpečnostné ohradenie.

Speciální rychloběžná vrata s ochranou proti laserům

Špeciálne vráta pre laserové pracoviská

Pre špeciálne robotizované pracovisko, kde sa pracuje s laserom musia byť dodané tiež špeciálne a bezpečné vráta. Pre túto realizáciu boli dodané rýchlobežné vráta typu RP2000 s certifikovanou ochranou proti laseru.

Speciální rychloběžná bezpečnostní vrata

Špeciálne vráta pre ochranu osôb pred strojmi

Súčasťou výrobnej linky v automobilke sú aj robotizované pracoviská s ľudskou obsluhou. Vzhľadom k vysokej početnosti cyklov otvorenia a maximalizácia bezpečnosti boli pre túto aplikáciu nainštalované špeciálne rýchlobežné vráta s frekvenčným meničom, vysoko odolnou vrátovou clonou (flexibilná, hliníková) a nadštandardnými bezpečnostnými prvkami.

Rychloběžná vrata s rychlostním navíjením

TOP rýchlobežné vráta

Ak požadujete vráta s frekvenciou otvorenia niekoľkokrát za minútu, pri vysokej rýchlosti, maximálnej bezpečnosti, v top kvalite a dlhodobej životnosti, potom sú jednoznačnou voľbou rýchlobežné vráta s bezdotykovým navíjaním.

Rolovací vrata pro průmysl

Automobilka KIA, priemyselné vráta

Komplexná dodávka vrát, mostíkov, protipožiarnych uzáverov podľa najprísnejších štandardov čo do rýchlosti dodávok, kvality a v neposlednom rade non-stop servisu.

Průmyslová sekční vrata do garáže

SPEDOS v automobilovom priemysle

Pri tejto realizácii je zastúpených mnoho vrátových uzáverov. Pre expedíciu vyrovnávací mostík, vrátové tesnenia, sekčné vráta. Pre lepšie utesnenie pri prekládke bol otvor dovybavený pruhovými závesmi. Pre vonkajšie vrátové otvory boli dodané sekčné rolovacie, ale tiež rýchlobežné vráta s rýchlosťou otvárania až 2.2 m/s.

Průmyslová sekční vrata do garáže

Automatické vrátové systémy presne na mieru

V automobilovom priemysle je nutný maximálne efektívny tok materiálu a tovaru. V tomto prípade bol zaistený ako nakladacími systémami (vráta, mostíky, tesnenia), tak rolovacími vrátami. Pre minimalizáciu poškodenia vrátových systémov boli použité ochranné stĺpiky.

Ukážky z našich realizácií

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2021 SPEDOS