Naši zástupcovia v regióne:


041 707 71 11

 

Naposledy pridané referencie

hl. obrazek reference

KAUFLAND Poprad

KAUFLAND je významným nemeckým obchodným reťazcom, ktorý má popri iných východoeurópskych krajinách  prevádzky aj na Slovensku, kde je zastúpený takmer v každom väčšom meste. Jedna z posledných obchodných jednotiek vznikla v roku 2017 v Poprade na ulici Jiřího Wolkera v blízkosti železničnej stanice.

SPEDOS dodal pre toto obchodné centrum celý rad automatických dverových a bránových uzáverov.

hl. obrazek reference

Prostorné zádveří a bezbariérový průchod

Prodejna potravin a smíšeného zboží je vybavena dvěma vstupními prosklenými hliníkovými stěnami s dvoukřídlovými automatickými posuvnými dveřmi s pohony SP806L.  Vedle dveří na stěně jsou instalovány ovládací prvky: tlačítko nouzového otevření, digitální programový přepínač a zámek k programovému přepínači.

hliníkové prosklené konstrukce pro zahradní centrum

Zahradní centrum

Zahradní centra, vystavěná na různých místech ČR z lehkých hliníkových prosklených konstrukcí, obklopená širokými výstavními plochami, využívají k rychlému a bezbariérovému propojení všech prostor automatické dveře posuvné SPEDOS s nadstandardní průchozí výškou. Dveře jsou vybaveny elektropohony SP806L  a  SP806NL s pohledovou výškou 150/ 110 mm.

vstup do garáží Auparku

Vstup do garáží Auparku

Obchodné centrá musia zabezpečiť vo svojich objektoch čo najvyššiu požiarnu bezpečnosť. Priestory garáží od vlastnej obchodnej galérie sú vybavené automatickými posuvnými dvojkrídlovými dverami SPEDOS s požiarnou odolnosťou, ktoré v prípade požiaru nedovolia jeho preniknutiu z jednej zóny do druhej.

požární automatické posuvné dveře

Ochrana pred požiarom na parkovisku

Obchodné centrum ponúka parkovanie na streche. Vozidlá sú pred prípadným požiarom vnútri chránené požiarnymi stenami a požiarnymi automatickými posuvnými dverami, ktoré uzatvárajú vchod do obchodnej galérie. Vnútorné požiarne automatické posuvné dvere uzatvárajú požiarnu zónu budovy.

Automatické dveře s protipožárním zabezpečením

Obchodné centrum - vstup do garáží

Požiarne automatické dvojkrídlové dvere posuvné v požiarnej stene oddeľujú priestor obchodnej galérie od parkovacej plochy. Obe prostredia sú tak navzájom chránené pred šírením prípadného požiaru.

rychloběžná navíjecí vrata

Rýchlobežné navíjacie vráta

Rýchlobežné fóliové vráta s priehľadovým panelom sú ideálnym riešením pre frekventované vrátové otvory. S frekvenčným meničom je rýchlosť otvorenia / zatvorenia cca 10x vyššia ako u štandardných priemyselných vrát.

protiprůvanová  clona

Protiprievanová clona

V prípade tejto realizácie boli inštalovaná rýchlobežné flexibilné vráta ako najúčinnejšie riešenie protiprievanovej clony.

kyvná vrata v supermarketu

Kyvné vráta v supermarkete

Dvojkrídlové kyvné vráta sú vhodným riešením pre oddelenie skladových priestorov od predajne. Vďaka špeciálnej pretkanej PVC fólii vr. spevňovacieho pásu je zaistená dlhodobá životnosť.

zásobování v supermarketech

Zásobovanie v supermarketoch

Zásobovanie v supermarketoch má vysoké nároky na samotnú prekládku. Manipulácia s tovarom, návesom nákladného automobilu a skladom musí prebiehať čo najrýchlejšie a tovar musí byť v prostredí chránenom pred vonkajšími vplyvmi (dážď, prievan, hmyz, atď.). Vďaka nakladaciemu kompletu (vráta, mostíky, tesnenia) sú tieto nároky splnené.

Ukážky z našich realizácií

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2018 SPEDOS