041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Doprava

automatické letištní dveře Spedos

Letisková odbavovacia hala

Automatické posuvné dvojkrídlové dvere SPEDOS v presklenej fasáde letiskovej haly. Dvere zo štandardných hliníkových profilov sú vybavené elektrickým pohonom SP806L s výškou krytu 150 mm.

moderní automatické dveře Spedos

Stanica v Bruntále

Moderná presklená čakáreň v impozantnej budove autobusovej stanice je na oboch priehľadových stranách vybavená automatickými posuvnými dverami SPEDOS v jednokrídlom prevedení. Dvere sú vybavené kombinovanými snímačmi, ktoré zaisťujú otváranie a zatváranie dverí aj bezpečnosť prechádzajúcich.

automatické letištní dveře Spedos

Letisko Leoša Janáčka, Mošnov

Automatické posuvné dvojkrídlové dvere SPEDOS v presklenej fasáde letiskovej haly. Dvere sú vybavené elektrickým pohonom SP806L s výškou krytu 150 mm.

bezrámové automatické dveře Spedos

Autobusová čakáreň bez bariér

Celosklenené, bezrámové automatické posuvné dvere dvojkrídlové sú vybavené elektrickým pohonom SP805L s výškou krytu 190mm. Pre svoju väčšiu tuhosť je pohon predurčený k inštalácii na murivo. Vodiace kocky na podlahe udržujú dverné krídla pri pohybe v optimálnej dráhe. Vľavo vedľa steny je kľúčový spínač, zapustený pod omietku; slúži na jednorazové odomknutie / uzamknutie dverí a ich uvedenie do prevádzky. Vonkajšie dvere sú vyrobené zo štandardných hliníkových profilov, doplnené pohonom SP806L.

posuvné letištní dveře Spedos

Medzinárodné letisko Brno

Letisková budova je vybavená niekoľkými druhmi automatických dverí SPEDOS. Vo fasáde sú inštalované dvojkrídlové AD posuvné. Nad dverami je umiestnený pohybový detektor v ochrannom kryte, ktorý chráni zariadenie pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Vo vstupe do colného priestoru sú dvojkrídlové automatické dvere s mliečnym sklom. K automatizácii dverí boli použité ako elektropohony SP805L výšky 190 mm, tak aj SP806N výšky 150 mm.

celoskleněné automatické dveře Spedos

Budova autobusovej stanice

Hlavný vstup staničnej haly tvorí presklená stena so vsadenými automatickými posuvnými dvojkrídlovými dverami SPEDOS. Dverové krídla sú vyrobené zo štandardných hliníkových profilov. V staničnej hale bolo využité celosklenené prevedenie automatických posuvných dverí vrátane pevných bočných dielov. Celosklenené dverné krídla sú pripevnené k elektropohonu oceľovými klieštinami. K automatizácii dverí boli využité elektrické pohony SP806L výšky 150 mm.

automatické posuvné dveře Spedos

Moderné WC v metre

Moderné WC v staniciach metra sú vybavené dvojkrídlovými automatickými dverami posuvnými s elektrickými pohonmi SP806L s výškou krytu 150 mm.

nádražní automatické dveře Spedos

Železničná stanica - vstup na perón

Priechod na perón uzatvárajú dvojkrídlové automatické posuvné dvere v presklenej stene z hliníkových profilov. Automatické dvere sú vybavené elektrickým pohonom SP806L s výškou krytu 150 mm.

dvoukřídlé automatické dveře Spedos

Občerstvenie v staničnej budove

Automatické dvere posuvné dvojkrídlové v staničnej budove uzatvárajú predajný stánok; ak je potreba, umožní prepojenie predajne so staničnou halou nastavením digitálneho programového prepínača do polohy "otvorené".

holandská dveřní souprava TWINTOUR

TWINTOUR - výzva pre českých a slovenských architektov

Dverová súprava TWINTOUR v Českom ani v Slovenskom prostredí ešte nebola realizovaná. Holandský výrobca Boon Edam ponúka tento model už od začiatku našej spolupráce v roku 1993. Najväčší úspech má v Škandinávskych krajinách a v Nemecku, kde je často inštalovaný na letiskách, v nemocniciach, nákupných centrách.

Ukážky z našich realizácií

Karuselové dvere v hoteli Demanová

sekcionálne-brány-SPEDOS

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS