041 707 71 11

 

Naposledy pridané referencie

hl. obrazek reference

Mechanica - Waltrovka Praha

Projekt budov Mechanica - Waltrovka je súčasťou revitalizácie rozsiahleho územia priemyselného areálu bývalej továrne na letecké motory v Prahe na Radlickej ulici  s výstavbou nových administratívnych budov, rezidenčných domov a retailových služieb. Administratívna budova MECHANICA 1 bola dokončená a odovzdaná k užívaniu spoločnosti JOHNSON & JOHNSON začiatkom roku 2018. SPEDOS budovu vybavil vstupnými karuselovými dverami a bezpečnostnými zariadeniami pre kontrolu prechádzajúcich.

hl. obrazek reference

Jeden z Veľkej štvorky u pražskej magistrály

Významná nadnárodní poradenská společnost, sídlící v moderní rekonstruované budově poblíž pražské magistrály, využívá pro autorizaci několika stovek svých zaměstnanců vstupní turnikety SWINGLANE 900. Instalované turnikety se skládají ze dvou krajních a jedné středové jednotky a vytvářejí tak 2 průchody.

Společně s uměleckým dílem nazvaným  "levitující roura"  přirozeně dekorují celý prostor vstupní recepce.

hl. obrazek reference

Najvyššia úroveň zabezpečenia

Jedny z prvých bezpečnostných dverí TOURLOCK firmy Boon Edam boli inštalované v Českej republike už v roku 2006.

Zahraničná firma do svojich kancelárií v Paláci FLORA v Prahe zaobstarala 14 ks týchto vysoko spoľahlivých portálov, prechádzajúcich iba preverenými osobami - zamestnancami, vlastniacimi autorizačnú osobnú magnetickú kartu.

Prístup do objektu je tak spoľahlivo strážený.

hl. obrazek reference

Administratívna budova s chráneným vstupom

Majitelia a užívatelia stále rozľahlejších a vyšších kancelárskych budov potrebujú mať kontrolu nad tým, kto vchádza do ich priestorov, a preto využívajú rôzne typy vstupných bariér, ktorými môžu na základe osobnej autorizácie prejsť iba oprávnené osoby.

TOURLOCKY, ktoré nájdete napríklad v kancelárskej budove Luxembourg Plaza v Prahe, poskytujú jednu z najlepších možností zabezpečenia objektu proti neoprávnenému vniknutiu.

Spoľahlivo oddeľujú voľne prístupnú recepciu od súkromných firemných priestorov.

TOKOVO

TOKOVO - kancelárska budova v Prahe

V Prahe 7 v Holešoviciach napravo za Libeňským mostom sa nachádza moderná výšková budova Tokovo. Svojou výškou 17 pater dominuje okolitej krajine. Budova bola pôvodne postavená v 70. rokoch, avšak v roku 2004 prešla rozsiahlou rekonštrukciou a dnes ponúka svojim nájomcom atraktívne kancelárske priestory.

O tom, že je budova neustále modernizovaná, svedčí inedávna inštalácia 4krídlových turniketových dverí BOON EDAM do hlavného vchodu.

vstup do haly Českého telekomunikačního úřadu v Praze

Administratívna budova bez bariér

Vstupy do haly správnej budovy Českého telekomunikačného úradu v Prahe s dvojkrídlovými posuvnými automatickými dverami, vybavenými elektrickým pohonom SP805L.

kruhové automatické dveře reference

Kruhové automatické dvere

Automatické posuvné dvere SPEDOS / BOON EDAM kruhového pôdorysu s pohonom v podhľade a s čistiacou zónou v základovom kruhu na podlahe vytvárajú veľmi originálny typ vstupu.

hlavní vstup do firmy s čistící zónou

Prívetivý firemný vstup

Hlavný vstup do firemnej budovy tvorí priestranné zádverie s čistiacou zónou. Je tvorené dvoma automatickými posuvnými dvojkrídlovými dverami SPEDOS v rámovej presklenej konštrukcii. Zadný bezbariérový vchod do firemnej budovy zaisťujú automatické dvere posuvné dvojkrídlové v rámovom prevedení. Dvere sú vybavené kombinovanými radarmi, slúžiacimi pre aktiváciu pohybu dverných krídel a na zaistenie bezpečnosti prechádzajúcich.

bezbariérové průchody pro Českou poštu

Vstupy - komplexné riešenie

Budova Českej pošty bola v obvodovom plášti aj v interiéri vybavená bezbariérovými prechodmi. V hlavnom vstupe sú ako súčasť bezbariérového zádveria inštalované dvojkrídlové posuvné automatické dvere SPEDOS. Ďalšie dvojkrídlové automatické dvere v presklenej stene zaisťujú napr. vchod do verejnej zóny pošty.

automatické dveře spedos v historické budově

Dvere SPEDOS v historickej stavbe

Dvojkrídlové posuvné automatické dvere SPEDOS v rámovej stene v modrej RAL slúži na vstup do administratívnej budovy a môžu byť aktivované bezpečnostným autorizačným systémom (magnetickou kartou, kódovým spínačom a pod.).

Ukážky z našich realizácií

Vodolecebny_ustav

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

ACOND Milevsko budova - SPEDOS

hl. obrazek reference

automaticke-dvere-SPEDOS

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS