041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Hotely / kúpele / liečebne

automaticke-dvere-SPEDOS

Automatické dvere pre rekreačné stredisko Element

Rekreačný rezort Element v Lipne nad Vltavou bol otvorený v júli roku 2021. Stojí priamo pod lanovkou, neďaleko chodníka v korunách stromov a 200 metrov od Lipenskej priehrady.
 
Ponúka luxusné hotelové ubytovanie, reštauráciu, súkromné parkovisko, bar a priamy prístup na zjazdovku.
 
V areáli nájdete predajňu, cukráreň, informačné centrum. SPEDOS dodal do všetkých jeho objektov viac ako 15 ks automatických posuvných dverí s pohonmi SP806NL a SP806L.
 
 
 
 
 
 
 

hl. obrazek reference

Nie luxus, ale užitočný pomocník

Jedno z najväčších kultúrnych a stravovacích zariadení na Senci je vo svojom zázemí aj vo verejných priestoroch vybavené viac ako 20 ks jednokrídlových automatických posuvných dverí  SPEDOS. V hlavnom vstupe nájdete tie isté dvere v dvojkrídlovom prevedení. Automatické dvere vytvárajú operativný koridor medzi kuchyňami a barmi, prípravňou potravín, umývačkami, skladmi, chodbami. Návštevníkom ponúkajú bezbariérový prechod v priestoroch sociálneho zariadenia, jedálne, herne, konferenčnej sály.
Country Saloon vypovedá o tom, ako je praktické inštalovať automatické posuvné dvere všade tam, kde prebieha každodenný čulý ruch a ako automatické posuvné dvere šetria miesto najmä v zázemí podniku, kde je každý meter prevádzkovej plochy vysoko cenný.

automatické posuvné dveře pro malé prostory

Riešenie pre stiesnené priestory

Automatické posuvné dvere v jednokrídlom prevedení sa skvele hodia do malých priestorov, kde je kladená vysoká požiadavka na úsporu miesta. Dodané dvere s dreveným rámom a výplňou z mliečneho skla vhodne dopĺňajú interiér. Pohon dverí sa aktivuje lakťovým spínačom, ktorý je inštalovaný vľavo od dverí.

dveřní portál z dřevěných profilů

Rohové prevedenie

Dverový portál je zhotovený v rohovej variante. Dverové krídla sú delené, z drevených profilov, výplň z číreho skla. Dvere sú doplnené elektropohonom SP805R.

kongresové centrum Praha

Kongresové centrum Praha

Priestranná vstupná hala kongresového centra, spojeného s hotelovým komplexom, je vybavená širokými presklenými vstupnými portálmi s niekoľkými dvojkrídlovými automatickými posuvnými dverami. Dverové krídla sú zhotovené z hliníkových profilov. Dvere sú aktivované úzkymi elektropohonmi SP806NL, ktorých výška je 110 mm; sú vizuálne nenápadné a splývajú s okolitými konštrukciami. Pohony sú štandardne osadené z vnútornej strany budovy.

jednokřídlé automatické dvere posuvné v nerezu

Nerezové prevedenie pre vyššie hygienické nároky

Jednokrídlové automatické dvere posuvné v nerezovom vyhotovení, spĺňajúce vysoké nároky hygieny, sú bezbariérovou spojnicou medzi kuchyňou a reštauráciou. K otvoreniu sú aktivované lakťovými spínačmi, ktoré sú umiestnené vľavo vedľa dverí. Obsluhujúci personál môže zvoliť z dvoch možností: aktivovať lakťom horný lakťový spínač alebo využiť druhý spínač umiestnený pri zemi (nákopový).

vchod pro golfový hotel MIURA

Golfový hotel MIURA

Hotel Miura v Beskydách je spájaný predovšetkým s golfovým športom a s originálnymi sochami výtvarníka Davida Černého, ktoré zdobia exteriér. Hotel je tiež spojený so SPEDOSom; v jeho vchode slúžia dvojkrídlové automatické dvere posuvné SPEDOS.

sklopné automatické dveře posuvné jako vchod do kasína

Sklopné automatické dvere posuvné SPEDOS

Vchod do kasína je vybavený dvojkrídlovými posuvnými automatickými dverami v sklopnom prevedení, čo je zrejmé podľa otočných závesov na vonkajších stranách pevných výkladcov. Sklopné prevedenie umožňuje vylomenie pevných bočných dielov aj posuvných krídel, ich otočenie o 90 stupňov a odsunutie k stene. Vytvorí sa tak široký priechod, trebárs pre vjazd ľahkej manipulačnej techniky. Povrchová úprava dverí je v bronzovom eloxe.

bezrámové automatické dveře na recepci v Beskydech

Recepcia hotela v Beskydách

Dvojkrídlové celosklenené bezrámové automatické dvere posuvné SPEDOS tvoria priečku medzi hlavným vstupom a recepciou a vytvára tak zádverie, ktoré obmedzuje úniky tepla pri otvorení vonkajších dvier. Celosklenené dvere sú vybavené kombinovanými radarmi slúžiacimi pre aktiváciu pohybu dverných krídel a pre bezpečnosť prechádzajúcich - podľa EN16005.

vstup do wellness centra

Z hotela do wellness

Vstup do wellness centra vedie jednokrídlovými automatickými dverami posuvnými zo štandardných hliníkových profilov, výplň krídla - mliečne sklo, elektrický pohon SP805L. Dvere sú vybavené kombinovaným radarom pre aktiváciu pohybu dverných krídel a pre zaistenie bezpečnosti prechádzajúcich.

celoskleněné dveře s dřevěnými lištami pro beskydský hotel

Drevo, sklo a štýlový beskydský hotel

Celosklenené automatické posuvné dvere SPEDOS s elektrickým pohonom SP805L a s lepenými drevenými lištami na vonkajších hranách posuvných krídel k utesneniu škáry medzi posuvným krídlom a výkladom - k posilneniu izolácie.

prosklené zádveří pro hotel Hilton

Hotel Hilton

Prestížny hotel HILTON má v hlavnom vstupe vytvorené zádverie z presklených konštrukcií a automatických posuvných dvojkrídlových dverí SPEDOS nadštandardnej prechodnej výšky. Dvere sú vybavené elektrickými pohonmi SP805L výšky 190 mm.

Ukážky z našich realizácií

Vodolecebny_ustav

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

ACOND Milevsko budova - SPEDOS

hl. obrazek reference

automaticke-dvere-SPEDOS

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS