041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Administratívne budovy

hl. obrazek reference

Mechanica - Waltrovka Praha

Projekt budov Mechanica - Waltrovka je súčasťou revitalizácie rozsiahleho územia priemyselného areálu bývalej továrne na letecké motory v Prahe na Radlickej ulici  s výstavbou nových administratívnych budov, rezidenčných domov a retailových služieb. Administratívna budova MECHANICA 1 bola dokončená a odovzdaná k užívaniu spoločnosti JOHNSON & JOHNSON začiatkom roku 2018. SPEDOS budovu vybavil vstupnými karuselovými dverami a bezpečnostnými zariadeniami pre kontrolu prechádzajúcich.

hl. obrazek reference

Jeden z Veľkej štvorky u pražskej magistrály

Významná nadnárodní poradenská společnost, sídlící v moderní rekonstruované budově poblíž pražské magistrály, využívá pro autorizaci několika stovek svých zaměstnanců vstupní turnikety SWINGLANE 900. Instalované turnikety se skládají ze dvou krajních a jedné středové jednotky a vytvářejí tak 2 průchody.

Společně s uměleckým dílem nazvaným  "levitující roura"  přirozeně dekorují celý prostor vstupní recepce.

hl. obrazek reference

Najvyššia úroveň zabezpečenia

Jedny z prvých bezpečnostných dverí TOURLOCK firmy Boon Edam boli inštalované v Českej republike už v roku 2006.

Zahraničná firma do svojich kancelárií v Paláci FLORA v Prahe zaobstarala 14 ks týchto vysoko spoľahlivých portálov, prechádzajúcich iba preverenými osobami - zamestnancami, vlastniacimi autorizačnú osobnú magnetickú kartu.

Prístup do objektu je tak spoľahlivo strážený.

hl. obrazek reference

Administratívna budova s chráneným vstupom

Majitelia a užívatelia stále rozľahlejších a vyšších kancelárskych budov potrebujú mať kontrolu nad tým, kto vchádza do ich priestorov, a preto využívajú rôzne typy vstupných bariér, ktorými môžu na základe osobnej autorizácie prejsť iba oprávnené osoby.

TOURLOCKY, ktoré nájdete napríklad v kancelárskej budove Luxembourg Plaza v Prahe, poskytujú jednu z najlepších možností zabezpečenia objektu proti neoprávnenému vniknutiu.

Spoľahlivo oddeľujú voľne prístupnú recepciu od súkromných firemných priestorov.

TOKOVO

TOKOVO - kancelárska budova v Prahe

V Prahe 7 v Holešoviciach napravo za Libeňským mostom sa nachádza moderná výšková budova Tokovo. Svojou výškou 17 pater dominuje okolitej krajine. Budova bola pôvodne postavená v 70. rokoch, avšak v roku 2004 prešla rozsiahlou rekonštrukciou a dnes ponúka svojim nájomcom atraktívne kancelárske priestory.

O tom, že je budova neustále modernizovaná, svedčí inedávna inštalácia 4krídlových turniketových dverí BOON EDAM do hlavného vchodu.

vstup do haly Českého telekomunikačního úřadu v Praze

Administratívna budova bez bariér

Vstupy do haly správnej budovy Českého telekomunikačného úradu v Prahe s dvojkrídlovými posuvnými automatickými dverami, vybavenými elektrickým pohonom SP805L.

kruhové automatické dveře reference

Kruhové automatické dvere

Automatické posuvné dvere SPEDOS / BOON EDAM kruhového pôdorysu s pohonom v podhľade a s čistiacou zónou v základovom kruhu na podlahe vytvárajú veľmi originálny typ vstupu.

hlavní vstup do firmy s čistící zónou

Prívetivý firemný vstup

Hlavný vstup do firemnej budovy tvorí priestranné zádverie s čistiacou zónou. Je tvorené dvoma automatickými posuvnými dvojkrídlovými dverami SPEDOS v rámovej presklenej konštrukcii. Zadný bezbariérový vchod do firemnej budovy zaisťujú automatické dvere posuvné dvojkrídlové v rámovom prevedení. Dvere sú vybavené kombinovanými radarmi, slúžiacimi pre aktiváciu pohybu dverných krídel a na zaistenie bezpečnosti prechádzajúcich.

bezbariérové průchody pro Českou poštu

Vstupy - komplexné riešenie

Budova Českej pošty bola v obvodovom plášti aj v interiéri vybavená bezbariérovými prechodmi. V hlavnom vstupe sú ako súčasť bezbariérového zádveria inštalované dvojkrídlové posuvné automatické dvere SPEDOS. Ďalšie dvojkrídlové automatické dvere v presklenej stene zaisťujú napr. vchod do verejnej zóny pošty.

automatické dveře spedos v historické budově

Dvere SPEDOS v historickej stavbe

Dvojkrídlové posuvné automatické dvere SPEDOS v rámovej stene v modrej RAL slúži na vstup do administratívnej budovy a môžu byť aktivované bezpečnostným autorizačným systémom (magnetickou kartou, kódovým spínačom a pod.).

oboustranné teleskopické automatické dveře

Obojstranné teleskopické prevedenie

Hlavný vstup do administratívnej budovy - vstupnej haly; zádverie je tvorené teleskopickými automatickými dverami posuvnými. Dvoje automatické jednostranné teleskopické dvere sú osadené oproti sebe a vytvárajú tak jednoliaty celok. Dvere sú aktivované k otvoreniu dvoma pohybovými radarmi. Každý aktivátor riadi pohyb krídel na svojej strane, nezávisle na strane opačnej. Šírka prechodu sa tak utvára podľa aktuálneho počtu prechádzajúcich. Variabilita šírky otvorenia má priaznivý vplyv na úspory tepla v budove.

zadveri do vstupni haly

Firemná recepcia

Zádverie do vstupnej haly; presklené hliníkové steny inštalované v murive a spojené hliníkovou konštrukciou s vstavanými automatickými posuvnými dvojkrídlovými dverami. Dvere sú vybavené elektrickým pohonom SP806L s pohľadovou výškou 150 mm.

rámové automatické dveře na recepci

Rámové automatické dvere

Recepcia výrobného závodu je vybavená automatickými dverami posuvnými dvojkrídlovými v rámovom prevedení. Dvere sú zasadené do hliníkovej rámovej steny rovnakého prevedenia. Dvere sú vybavené elektrickým pohonom SP805L, ktorého výška krytu je 190 mm.

automatické posuvné dvoukřídlé dveře pro Masarykovu univerzitu Brno

Masarykova univerzita Brno

Zádverie v univerzitnej budove je vyrobené z presklenej hliníkovej konštrukcie a automatických posuvných dvojkrídlových dverí v povrchovej úprave zlatý elox. Podľa EN16005 je zaistená ochrana vonkajších hrán posuvných krídel prídavnými radarmi, ktoré sú inštalované nad koncovými polohami posunu krídel, monitorujú zadnú hranu a nedovolia privretiu osôb či zvierat. Elektrické pohony sú skryté v podhľade zádveria.

zádvěří pro Biomedicinské centrum

Biomedicínske centrum

Zádverie do výskumného centra je tvorené dvoma hliníkovými presklenými stenami s dvojkrídlovými automatickými posuvnými dverami zo štandardných profilov. Dvere sú doplnené elektrickými pohonmi SP806L. Na kryte pohonu sú inštalované kombinované radary k aktivácii pohybu krídel a na zaistenie bezpečnosti prechádzajúcich. Kryt pohonu nie je vďaka vyššej prechodnej výške v dosahu obsluhy, preto núdzové tlačidlá aj digitálne programové prepínače oboch dverí boli inštalované externe, na stene vpravo vedľa dverí.

Ukážky z našich realizácií

Karuselové dvere v hoteli Demanová

sekcionálne-brány-SPEDOS

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS