041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Obchodné centrá

hl. obrazek reference

Štvorkrídlové teleskopické dvere

Zvláštne možnosti automatických dverí ponúka teleskopické prevedenie. V záujme zaistenia čo najširšieho vchodu do obchodného domu boli inštalované dvoje jednostranné teleskopické dvere proti sebe.
 
Fungujú nezávisle, otvárajú sa podľa toho, ktorá časť je práve aktivovaná vstupom návštevníkov do dosahu radaru. Pritom zaistí priechod širší, než by dokázali jedny obojstranné teleskopické dvere.
 

hl. obrazek reference

Karuselové dvere pre obchodné centrum Eurovea Bratislava

Nahliadnite do najväčšieho nákupného centra na Slovensku, kam sme dodali päť kusov karuselových dverí. Projekt Eurovea II je súčasťou komplexu Eurovea City a ponúka návštevníkom 320 obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov na celkovej ploche 85 000 m2.

ochranné zástěny  posuvných křídel

Ochranné zásteny posuvných krídel

Automatické dvere posuvné SPEDOS môžu byť vybavené ochrannou bezpečnostnou zástenou, za ktorú sa skryje posuvné dverné krídlo pri otvorení. Podľa EN16005 sú tak prechádzajúce osoby (deti, seniori) chránené pred kolíziou s vonkajšou hranou posuvného krídla.

supermarkety TESCO

Supermarkety TESCO

Štandardne je priestranné zádverie supermarketu vytvorené 2 presklenými rámovými stenami s dvoma automatickými dverami posuvnými. Inokedy býva vstup do supermarketu rozdelený už v zádverí na dve oddelené vstupné zóny - jedna pre vchod, druhá východ. Dvere sú vybavené elektrickými pohonmi SP. Pracujú podľa režimu nastaveného v digitálnom programovom prepínači. Aktivujú sa bezkontaktnými radarmi.

supermarkety BILLA

Supermarkety BILLA

Zádverie supermarkete bolo vytvorené 3 automatickými dverami posuvnými s elektrickým pohonom SP806L, osadenými v presklených stenách. Vonkajšie dvere sú dvojkrídlové, vnútorný vchod a východ je riešený oddelene dvomi automatickými jednokrídlovými posuvnými dverami. V inom prípade je vstup vytvorený automatickými dverami, ktoré sú vstavané v presklenej hliníkovej fasáde. Posuvné krídla automatických dverí sú vybavené prídavnými podlahovými zámkami na zaistenie vyššieho zabezpečenia.

bezbariérový vstup do obchodního centra

Bezbariérový vstup do obchodného centra

Vstup do obchodného centra. Bezbariérové zádverie je tvorené automatickými posuvnými dvojkrídlovými dverami s elektrickými pohonmi SP806L, ktoré sú aktivované kombinovanými radarmi na zabezpečenie otvárania dverí a bezpečnosti prechádzajúcich podľa EN16005.

vizuální harmonie

Vizuálna harmónia

Automatické posuvné dvere dvojkrídlové v presklenej priečke - vstup do prevádzkovej časti obchodného centra. Dvere sú rovnakého prevedenia ako okolité konštrukcie, s ktorými splývajú. K identifikácii dverí slúži radar nad dverami a modré nálepky trojuholníkového tvaru, naznačujúce smer pohybu krídel.

oddělení klimaticky odlišných prostředí

K oddeleniu klimaticky odlišných prostredí

Jednostranné teleskopické automatické dvere posuvné v bielej RAL uzatvárajú vstup na úsek údenín v obchodnom centre. Oddeľujú tak dve klimaticky odlišné prostredia. Automatické dvere sú vybavené kombinovaným radarom pre aktiváciu pohybu dverných krídel a pre zaistenie bezpečnosti prechádzajúcich. Radar je umiestnený na kryte pohonu uprostred. Vľavo na kryte je umiestnené prídavné bezpečnostné čidlo, ktoré monitoruje pohyb vonkajších hrán posuvných krídel a chráni zákazníkov proti priškripnutiu podľa EN16005.

drogerie TETA

Drogéria TETA

Predajné jednotky Drogérie TETA majú vo svojich vstupoch mnoho variantov a typov automatických dverí SPEDOS v rôznom materiálovom aj farebnom prevedení. Hojne využívané sú teleskopické automatické dvere posuvné, ktoré ponúkajú širšiu prechodnú šírku než štandardné lineárne posuvné dvere. Často sa inštalujú drevené posuvné krídla do drevených portálov, ktorými sú vybavené najmä predajne v historických jadrách miest.

prodejna DM

Predajné jednotky v obchodných centrách

Do hliníkových presklených fasád predajných jednotiek nákupných centier dodávame elektrické pohony SP806L s posuvnými krídlami zo štandardných profilov. Dvere sú vybavené kombinovanými radarmi k aktivovaniu pohybu dverných krídel; vstavaná clona zaisťuje bezpečnosť prechádzajúcich. Dverové krídla bývajú vybavené prídavnými podlahovými zámkami, ktoré zvyšujú zabezpečenie predajne v dobe mimo prevádzky.

zádveří do zahradního centra

Spojenie vonkajších aj vnútorných predajných plôch

Zádverie do záhradného centra tvoria automatické dvere posuvné dvojkrídlové s elektrickým pohonom SP806L s výškou krytu 150 mm. Dvere sú spojené v jeden celok hliníkovou presklenou konštrukciou. Automatické dvere sú vybavené elektrickými pohonmi SP806L a kombinovanými čidlami k aktivácii posunu dverových krídel a na zaistenie bezpečnosti prechádzajúcich. Rovnakým typom dverí je vybavený aj bočný vchod do záhrady.

Ukážky z našich realizácií

Mostík VMVL výsuvný SPEDOS

Karuselové dvere v hoteli Demanová

sekcionálne-brány-SPEDOS

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS