041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Hotely / kúpele / liečebne

automaticke-dvere-SPEDOS

Automatické dvere pre rekreačné stredisko Element

Rekreačný rezort Element v Lipne nad Vltavou bol otvorený v júli roku 2021. Stojí priamo pod lanovkou, neďaleko chodníka v korunách stromov a 200 metrov od Lipenskej priehrady.
 
Ponúka luxusné hotelové ubytovanie, reštauráciu, súkromné parkovisko, bar a priamy prístup na zjazdovku.
 
V areáli nájdete predajňu, cukráreň, informačné centrum. SPEDOS dodal do všetkých jeho objektov viac ako 15 ks automatických posuvných dverí s pohonmi SP806NL a SP806L.
 
 
 
 
 
 
 

hl. obrazek reference

Nie luxus, ale užitočný pomocník

Jedno z najväčších kultúrnych a stravovacích zariadení na Senci je vo svojom zázemí aj vo verejných priestoroch vybavené viac ako 20 ks jednokrídlových automatických posuvných dverí  SPEDOS. V hlavnom vstupe nájdete tie isté dvere v dvojkrídlovom prevedení. Automatické dvere vytvárajú operativný koridor medzi kuchyňami a barmi, prípravňou potravín, umývačkami, skladmi, chodbami. Návštevníkom ponúkajú bezbariérový prechod v priestoroch sociálneho zariadenia, jedálne, herne, konferenčnej sály.
Country Saloon vypovedá o tom, ako je praktické inštalovať automatické posuvné dvere všade tam, kde prebieha každodenný čulý ruch a ako automatické posuvné dvere šetria miesto najmä v zázemí podniku, kde je každý meter prevádzkovej plochy vysoko cenný.

Karuselové dvere v hoteli Demanová

Komfortnější vstup do Hotelu Demänová v Liptovském Mikuláši

Zaistiť maximálne pohodlie hostí ak tomu čistotu a poriadok v spoločných priestoroch je priorita všetkých prevádzkovateľov hotelov.

Do jedného z nich v Liptovskom Mikuláši sme inštalovali variabilné riešenie, ktoré v lete chráni hostí pred horúčavou av zime pred prenikaním studeného vzduchu do spoločných priestorov hotela.

Pozrite sa, ako vyzerá jedinečný vstup do hotela pod úchvatnými Tatrami.

Manuálné turniketové dvere vo vstupe do Kursalonu

Karuselové dvere TOURNIKET so skleneným vencom pre hotel Kursalon

Hotel Kursalon prešiel po roku 2016 významnou rekonštrukciou. Pre SPEDOS bola zaujímavá inštaláciou štvorkrídlových karuselových dverí v manuálnom prevedení s vertikálnymi madlami a elegantným skleneným vencom. Pozrite sa, ako sa realizácia vydarila.

automatické posuvné dveře pro malé prostory

Riešenie pre stiesnené priestory

Automatické posuvné dvere v jednokrídlom prevedení sa skvele hodia do malých priestorov, kde je kladená vysoká požiadavka na úsporu miesta. Dodané dvere s dreveným rámom a výplňou z mliečneho skla vhodne dopĺňajú interiér. Pohon dverí sa aktivuje lakťovým spínačom, ktorý je inštalovaný vľavo od dverí.

dveřní portál z dřevěných profilů

Rohové prevedenie

Dverový portál je zhotovený v rohovej variante. Dverové krídla sú delené, z drevených profilov, výplň z číreho skla. Dvere sú doplnené elektropohonom SP805R.

kongresové centrum Praha

Kongresové centrum Praha

Priestranná vstupná hala kongresového centra, spojeného s hotelovým komplexom, je vybavená širokými presklenými vstupnými portálmi s niekoľkými dvojkrídlovými automatickými posuvnými dverami. Dverové krídla sú zhotovené z hliníkových profilov. Dvere sú aktivované úzkymi elektropohonmi SP806NL, ktorých výška je 110 mm; sú vizuálne nenápadné a splývajú s okolitými konštrukciami. Pohony sú štandardne osadené z vnútornej strany budovy.

jednokřídlé automatické dvere posuvné v nerezu

Nerezové prevedenie pre vyššie hygienické nároky

Jednokrídlové automatické dvere posuvné v nerezovom vyhotovení, spĺňajúce vysoké nároky hygieny, sú bezbariérovou spojnicou medzi kuchyňou a reštauráciou. K otvoreniu sú aktivované lakťovými spínačmi, ktoré sú umiestnené vľavo vedľa dverí. Obsluhujúci personál môže zvoliť z dvoch možností: aktivovať lakťom horný lakťový spínač alebo využiť druhý spínač umiestnený pri zemi (nákopový).

vchod pro golfový hotel MIURA

Golfový hotel MIURA

Hotel Miura v Beskydách je spájaný predovšetkým s golfovým športom a s originálnymi sochami výtvarníka Davida Černého, ktoré zdobia exteriér. Hotel je tiež spojený so SPEDOSom; v jeho vchode slúžia dvojkrídlové automatické dvere posuvné SPEDOS.

sklopné automatické dveře posuvné jako vchod do kasína

Sklopné automatické dvere posuvné SPEDOS

Vchod do kasína je vybavený dvojkrídlovými posuvnými automatickými dverami v sklopnom prevedení, čo je zrejmé podľa otočných závesov na vonkajších stranách pevných výkladcov. Sklopné prevedenie umožňuje vylomenie pevných bočných dielov aj posuvných krídel, ich otočenie o 90 stupňov a odsunutie k stene. Vytvorí sa tak široký priechod, trebárs pre vjazd ľahkej manipulačnej techniky. Povrchová úprava dverí je v bronzovom eloxe.

bezrámové automatické dveře na recepci v Beskydech

Recepcia hotela v Beskydách

Dvojkrídlové celosklenené bezrámové automatické dvere posuvné SPEDOS tvoria priečku medzi hlavným vstupom a recepciou a vytvára tak zádverie, ktoré obmedzuje úniky tepla pri otvorení vonkajších dvier. Celosklenené dvere sú vybavené kombinovanými radarmi slúžiacimi pre aktiváciu pohybu dverných krídel a pre bezpečnosť prechádzajúcich - podľa EN16005.

vstup do wellness centra

Z hotela do wellness

Vstup do wellness centra vedie jednokrídlovými automatickými dverami posuvnými zo štandardných hliníkových profilov, výplň krídla - mliečne sklo, elektrický pohon SP805L. Dvere sú vybavené kombinovaným radarom pre aktiváciu pohybu dverných krídel a pre zaistenie bezpečnosti prechádzajúcich.

celoskleněné dveře s dřevěnými lištami pro beskydský hotel

Drevo, sklo a štýlový beskydský hotel

Celosklenené automatické posuvné dvere SPEDOS s elektrickým pohonom SP805L a s lepenými drevenými lištami na vonkajších hranách posuvných krídel k utesneniu škáry medzi posuvným krídlom a výkladom - k posilneniu izolácie.

prosklené zádveří pro hotel Hilton

Hotel Hilton

Prestížny hotel HILTON má v hlavnom vstupe vytvorené zádverie z presklených konštrukcií a automatických posuvných dvojkrídlových dverí SPEDOS nadštandardnej prechodnej výšky. Dvere sú vybavené elektrickými pohonmi SP805L výšky 190 mm.

Ukážky z našich realizácií

Karuselové dvere v hoteli Demanová

sekcionálne-brány-SPEDOS

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS