041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Hotely / kúpele / liečebne

hl. obrazek reference

Nie luxus, ale užitočný pomocník

Jedno z najväčších kultúrnych a stravovacích zariadení na Senci je vo svojom zázemí aj vo verejných priestoroch vybavené viac ako 20 ks jednokrídlových automatických posuvných dverí  SPEDOS. V hlavnom vstupe nájdete tie isté dvere v dvojkrídlovom prevedení. Automatické dvere vytvárajú operativný koridor medzi kuchyňami a barmi, prípravňou potravín, umývačkami, skladmi, chodbami. Návštevníkom ponúkajú bezbariérový prechod v priestoroch sociálneho zariadenia, jedálne, herne, konferenčnej sály.
Country Saloon vypovedá o tom, ako je praktické inštalovať automatické posuvné dvere všade tam, kde prebieha každodenný čulý ruch a ako automatické posuvné dvere šetria miesto najmä v zázemí podniku, kde je každý meter prevádzkovej plochy vysoko cenný.

hl. obrazek reference

Príjemné miesto pod Malou Fatrou

Kaštieľ Kubínyi je príjemné miesto na relaxáciu a občerstvenie na okraji Vyšného Kubína. V jeho reštauračnej a ubytovacej časti boli inštalované 3 automatické posuvné dvere SPEDOS s elektrickými pohonmi SP805L. Všetky dvojkrídlové v celosklenenom prevedení s vypieskovaným ozdobným ornamentom v hornej časti krídla dverí. Priestor na toalety uzatvárajú číre krídla, rovnako ako vstup do kuchyne. Medzi reštauráciou a technickým zázemím boli zvolené krídla mliečne, nepriehľadné.

Kúpeľný dom s bezbariérovým prístupom

Kúpeľný dom s bezbariérovým prístupom s externými ovládačmi

V kúpeľnom dome je vchod prispôsobený návštevníkom s možnými pohybovými indispozíciami. Je bezbariérový, pohodlný a ľahko prístupný. Vnútorné dvere sú dvojkrídlové s pevnými vykládkami a externým ovládaním vedľa na stene. Tu v ľahko prístupnej výške je umiestnené červené tlačidlo núdzového otvorenia aj digitálny programový prepínač. Vonkajšie dvere majú tiež externé ovládače a použitím dvoch jednokrídlových dverí, ktoré sa otvárajú smerom od seba, vlastne vytvárajú rohový vstup. Všetky tri pohony sú vybavené moderným elektrickým pohonom SP806L s modernými kombinovanými radarmi.

požární zóny v sanatoriu

Požiarne zóny v sanatóriu

Vo všetkých poschodiach sanatória je obytný priestor oddelený od schodiskovej a výťahovej šachty dvojkrídlovými automatickými dverami posuvnými v požiarnom vyhotovení. Tie zabránia šíreniu požiaru do celej budovy.

požární dveře pro hotel Saffron

Hotel Saffron, Bratislava

Štandardne sa požiarne dvere neinštalujú do obvodového plášťa. V tomto prípade je zádverie tvorené protipožiarnymi automatickými posuvnými dverami v požiarnych stenách. Je tak chránené priľahlé parkovisko proti prípadnému prenikaniu požiaru z budovy a naopak.

požární automatické posuvné dveře pro wellness

Z hotela do wellness cez požiarne dvere

Wellness hotel má priestory hotela a wellness rozdelené ako požiarne zóny, oddelené požiarnymi automatickými posuvnými dverami v jednokrídlom prevedení. Sú doplnené elektrickým pohonom SP805L, aktivovaným kombinovaným bezkontaktným čidlom na kryte pohonu. Ďalšie dvere vnútri wellness zóny sú už bez požiarnej odolnosti.

Duotour vstup do hotelu

Hotel Holiday Inn

Model Duotour je ideálnym riešením pre vstup do hotelového komplexu. Vnútorný rotor vytvára dva priestranné segmenty pre vstup a východ. Za priaznivých klimatických podmienok je možné strednú rotačnú priečku zastaviť v polohe rovnobežnej so vstupom a východom, rozpojiť stredné sklopné krídla a vytvoriť široký priechodný koridor.

automatický Tourniket pro hotel Pohoda

Hotel Pohoda

Automatický Tourniket v trojkrídlovom prevedení má krídla v sklopnej variante. Krídla sú uvoľňované ku sklopeniu signálom z EPS. Karuselové dvere majú priemer 2 800 mm a štandardnú priechodnú výšku 2 200 mm.

tourniket pro hotel NIVA

Hotel NIVA kúpeľné stredisko

Plne automatický trojkrídlový Tourniket v pevnom prevedení s priemerom 3 000 mm ponúka bezbariérový vstup do hotela. Na nábehovej hrane pevného tubusu sú umiestnené tri tlačidlá: spodné pre invalidov k spomaleniu otáčania, stredné núdzové STOP tlačidlo. Horné tlačidlo umožňuje východ z budovy, ak je kľúčovým spínačom nastavený režim "uzamknuté".

turniketové dveře pro hotel Continental

Hotel Continental

Turniketové dvere model Tourniket sú mierne vysunuté z budovy. Je tak možné v priestore, ktorý je k dispozícii, použiť širší priemer dvernej súpravy (3 600 mm) a vedľa nich inštalovať vedľajšie dvere. Karusel je trojkrídlový, štandardnej prechodnej výšky 2 200 mm; na čelnom profile tubusu je inštalované tlačidlo STOP a tlačidlo pre spomalenie otáčok - vhodné pre vozíčkarov.

Ukážky z našich realizácií

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2023 SPEDOS