041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Autosalóny / Autoservisy

hl. obrazek reference

Sekčné vráta s lamelami bez zvislých profilov

Vráta zo špeciálnych vrátových lamiel bez zvislých predelov ponúkajú showroomu luxusného autosalónu BMW designovú ľahkosť a čistotu tvarov.

Vo všetkých vratových otvoroch v obvodovom plášti budovy boli použité sekčné vráta s presklenými lamelami VM03. Vo vnútri slúžia k oddeleniu autosalónu a autoservisu posuvné priemyselné vráta s požiarnou roletou. Ďalšie požiarne rolety aj sekčné priemyselné vráta VM01 sú inštalované v prevádzkovej budove autoservisu.

sekcionálne-brány-SPEDOS

ČÍRE LAMELY VO VRÁTACH PRE VIAC SVETLA

Priehľadné, číre výplne v hliníkových vrátových lamelách sú jedným z variantov, ako presvetliť interiér pri zatvorených vrátach.

Takéto vrátové krídlo nájde uplatnenie najmä v autosalónoch a autoservisoch. Okrem presvetlenia vnútorných priestorov ponúka aj elegantný dizajn s možnosťou rôzneho farebného prevedenia doplnkových plných lamiel.

 

reference na prosklený dveřní portál

V harmónii s fasádnymi prvkami

Presklený dverný portál obsahuje dvojkrídlové automatické dvere posuvné SPEDOS, vyrobené rovnako ako stena z širších profilov v rámovom prevedení. Elektrický pohon SP806L je vybavený kombinovaným čidlom k automatickému otvoreniu dvier a k zaisteniu bezpečnosti prechádzajúcich medzi krídlami.

bezbariérové zádveří pro autosalon reference

Bezbariérové zádverie

Vstup do autosalónu je vedený cez bezbariérové zádverie s dvomi automatickými posuvnými dvojkrídlovými dverami. Dvere dokonale kopírujú architektúru fasády. K identifikácii vstupu prispievajú pruhy so striebornými kockami - pásiky pre šeroslepých, nalepené cez krídla a pevný bočný diel vo výške očí; orientačným bodom sú tiež modré trojuholníkové šípky v strede posuvných krídel, ktoré naznačujú smer ich pohybu.

reference na sklopnou variantu automatických posuvných dveří

Sklopný variant automatických dvier posuvných

Automatické dvere posuvné dvojkrídlové SPEDOS v presklených stenách sú vyrobené v špeciálnom konštrukčnom vyhotovení - sklopnom. Sklopný variant automatických dverí umožní v prípade potreby sklopenia pevných bočných dielov aj posuvných krídel k stene a vytvorenie širokého priestoru - napr. pre pohodlný a bezpečný návoz automobilov do autosalónu.

reference na posuvné dvoukřídlé dveře

V súlade s fasádou

Automatické dvere posuvné dvojkrídlové SPEDOS v presklenej fasáde sú aktivované kombinovaným radarom s funkciami aktivácie pohybu dverných krídel a zaistenie bezpečnosti prechádzajúcich - podľa EN16005. Dole na krídlach sú vsadené prídavné podlahové zámky.

automatické dveře pro autosalon Audi

Pohodlne do autosalónu

Autosalón AUDI je vybavený v hlavnom vstupe dvojkrídlovými automatickými dverami SPEDOS. Dverové krídla sú vybavené prídavnými mechanickými podlahovými zámkami. Štandardne sú automatické dvere uzamknuté elektrozámkom, ktorý je bežnou súčasťou elektrického pohonu.

reference na vstupní  prosklené portály pro autosalon

Čistý design, praktické a pohodlné riešenie

Autosalón je vybavený niekoľkými vstupnými portálmi v presklenej hliníkovej fasáde. Bočné vchody sú riešené užšími automatickými dvojkrídlovými posuvnými dverami SPEDOS. V zadnej časti budovy sú servisné dielne a prevádzkové zázemie, ktorých vstup uzatvárajú sekčné priemyselné vráta s presklenými lamelami. Hlavný vstup do autosalónu uzatvárajú automatické dvere posuvné v teleskopickom prevedení, ktoré zabezpečia širšiu prechodnú šírku vchodu pri otvorení a možnosť navážania vozidiel do interiéru.

reference na automatické a mechanické dveře do autosalonu

Automatické aj mechanické dvere v autosalóne

Hlavný vchod do autosalónu tvoria dvojkrídlové automatické posuvné dvere s presklenými pevnými bočnými dielmi. Posuvné krídla sú vyrobené zo štandardných hliníkových profilov. Vedľa dverí sú sekčné vráta s tromi presklenými hliníkovými lamelami. Vedľa nich vľavo sú ďalšie troje priemyselné sekčné vráta, ktorými sa vchádza do servisnej časti priestorov. Ďalšie posuvné dvere sú v mechanickom prevedení.

reference na sekční vrata pro pneuservis

Pneuservis so sekčnými vrátami

Sekčné vráta sú vďaka vysokej tepelnej izolácii, možnosti presvetlenia a automatizácii vhodné aj pre autoservisy a pneuservisy. Samozrejmosťou je farebné prevedenie podľa požiadaviek zákazníkov a možnosť vytvorenia prechodných dverí.

reference na sekční zateplené vrata pro autosalon

Moderný autosalón

Dnešné autosalóny, autoservisy či pneuservisy sa dnes už nezaobídu bez sekčných zateplených vrát. Pri tejto realizácii boli použité priemyselné vráta typ VM01 s hliníkovou lamelou, integrovaným dverami a priemyselným pohonom. Bezpečnostné prvky ako bezpečnostná spodná lišta, či externá bezpečnostná fotobunka sú samozrejmosťou.

Ukážky z našich realizácií

Karuselové dvere v hoteli Demanová

sekcionálne-brány-SPEDOS

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS