Naši zástupcovia v regióne:


041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Doprava

stanice lanové dráhy Pustevny

Nová stanica lanovej dráhy na Pustevnách

Na Pustevnách v Beskydách bola otvorená nová budova lanovky a reštaurácie. Spedos dodal troje automatické dvere posuvné s nadštandardnou priechodnou výškou.

rolovací garážová vrata pro údržbu silnic a dálnic

Ideálne riešenie pre garážové státie údržby ciest a diaľnic

Pre potreby vykurovaných priestorov boli použité priemyselné sekčné vráta. Pre temperované garáže rolovacie vráta s o niečo menším súčiniteľom prestupu tepla.

rekonstrukce železničního depa

Sekčné vráta ako ideálne riešenie pre železničné depá

V rámci rekonštrukcie železničného depa bola vykonaná kompletná výmena vrát. Ako najvhodnejšie riešenie boli vybrané zateplené sekčné vráta. Tie sú v prevedení VM01 s presklenými ALU sekciami a priemyselným pohonom.

sekční vrata Spedos s atypickým těsněním

Distribučné centrum balíkov

Pre distribučné centrum balíkov a zásielok bolo vyrobených niekoľko desiatok sekčných vrát o veľmi malom rozmere, ktorý zodpovedal veľkosti vozového parku investora. Taktiež museli byť vyrobené atypické vrátové tesnenia, aby boli schopné utesniť priestor medzi halou a korbou dodávok.

průmyslová sekční vrata pro vjezdy kamionů

Priemyselné sekčné vráta pre vjazdy kamiónov

Väčšina dopravných spoločností disponuje vlastným zázemím pre opravy a údržbu svojho vozového parku. Optimálnym variantom vrátového uzáveru sú v tomto prípade priemyselné sekčné vráta, ktorá zaistia plynulú a bezproblémovú prevádzku.

sekční vrata Spedos s prosklenou lamelou

Štátna technická kontrola STK

Sekčné vráta sú ideálnym riešením pre STK. Vďaka presklenej lamele má obsluha prehľad o dianí pred aj za vrátami. Farba RAL 7016 (antracitová) dodá celkovému vzhľadu moderný nádych.

nenáročná sekční vrata Spedos

Sekčné vráta ako jednoduché a funkčné riešenie

Pre správu a údržbu ciest sú štandardne dodávané sekčné zateplené vráta typu VM01, ako základný ekonomicky nenáročný variant.

bezpečnostní rolovací vrata pro mezinárodní letiště

Vrátové systémy pre medzinárodné letisko

V prípade výstavby medzinárodného letiska bol SPEDOS vybraný ako dodávateľ vrátových systémov. Pre nákupné pasáže boli použité rolovacie bezpečnostné mreže, pre frekventované prevádzky flexibilné PVC rýchlobežné vráta v kombinácii s exteriérovými rolovacími vrátami. V neposlednom rade tu boli umiestnené aj protipožiarne rolovacie vráta.

přístupové bezpečnostní dveře Spedos

Podpora bezpečnosti na letiskách

V záujme zaistenia najvyššej bezpečnosti na letiskách je nevyhnutne nutné vytvoriť podmienky pre kontrolu osôb, vstupujúcich do prevádzkových častí letiska. K tomu slúžia prístupové dvere TOURLOCK, ktorých systém je napojený na čítacie alebo kódovacie zariadenie a prepustí iba autorizované osoby.

Ukážky z našich realizácií

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2019 SPEDOS