Servis a údržba nákladných vozidiel | Spedos

Naši zástupcovia v regióne:


041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Autosalóny / Autoservisy

hl. obrazek reference

Sekčné vráta s lamelami bez zvislých profilov

Vráta zo špeciálnych vratových lamiel bez zvislých predelov ponúkajú showroomu luxusného autosalónu BMW designovú ľahkosť a čistotu tvarov.

Vo všetkých vratových otvoroch v obvodovom plášti budovy boli použité sekčné vráta s presklenými lamelami VM03. Vo vnútri slúžia k oddeleniu autosalónu a autoservisu posuvné priemyselné vráta s požiarnou roletou. Ďalšie požiarné rolety aj sekčné priemyselné vráta VM01 sú inštalované v prevádzkovej budove autoservisu.

 

celohliníková sekční vrata pro autosalon

Renomovaný autosalón

Celohliníkové sekčné vráta typu VM03 boli ideálna voľba pre výplne otvorov v prípade výstavby tohto autosalónu. Podľa požiadavky investora boli do vrát integrované tiež priechodné dvere. Pri tomto riešení je zachovaná maximálna svetlosť vnútorných priestorov.

sekční celohliníková vrata pro autoservis

Optimálne riešenie pre autoservis / pneuservis

Sekčné celohliníkové vráta s maximálnym stupňom presvetlenia dnes uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky autoservisov či pneuservisov. U týchto vrát samozrejme nechýba možnosť vstavaných dvier. Hriadeľové priemyselné pohony sú samozrejmosťou.

reference na průmyslová sekční vrata pro mezinárodní dopravu

Medzinárodná doprava

Ako najvhodnejšie riešenie pre servisné zázemie medzinárodnej dopravy boli vybrané priemyselné sekčné vráta. Podľa požiadavky investora boli dodané so štyrmi radmi plastových okienok pre maximálnu svetlosť vnútorných priestorov. Vďaka nástreku spodného panela vráta nadväzovala na ďalšie dizajnové prvky budovy.

reference na prosklené sekční vrata pro autosalon

Sekčné vráta v autosalóne

Jedno z najbežnejších prevedení priemyselných sekčných vrát pre autosalóny. Väčšia časť vrátového krídla je tvorená presklenými hliníkovými lamelami. Dnes už požadovaným štandardom priemyselný hriadeľový pohon zaisťujúci hladkú prevádzku a dlhodobú životnosť. Pre jednotný dizajn boli vyrobené tiež vedľajšie otočné dvere s nadsvetlíkom v rovnakom prevedení ako sekčné vráta.

sekční vrata VM03 pro prestižní autosalon

SPEDOS vráta v prestížnom autosalóne

Sekčné vráta typu VM03 jednoznačne vynikajú svojím atraktívnym vzhľadom. Vďaka veľkému presvetleniu je zachovaná prirodzená svetlosť tiež vnútri priestorov. Vstavané dvere umožnia pohodlný priechod vrátami a motorický pohon jednoduchú obsluhu.

reference na sekční vrata VM02 pro servisy

Sekčné vráta VM02 s atraktívnym vzhľadom

Sekčné vráta typu VM02 jednoznačne vynikajú svojím atraktívnym vzhľadom. Vďaka veľkému presvetleniu je zachovaná prirodzená svetlosť tiež vnútri priestorov. Tento typ sekčných vrát je vhodný najmä pre servisy osobných či nákladných automobilov.

reference na sekční vrata VM03 pro autosalon

Designové vráta do autosalónu

Pre zaistenie návozu výstavných vozidiel dovnútra autosalóna sú nevyhnutné sekčné vráta. Ich vzhľad by mal byť v súlade s vonkajším designom autosalónu. Preto aj v tomto prípade boli inštalované priemyselné sekčné vráta typu VM03 (celohliníkové) v požadovanom farebnom prevedení. Pre zázemie servisu boli dodané zateplené vráta s presklenými sekciami.

reference na průmyslová sekční vrata VM02 antracitová

Autosalón v modernom dizajne

Dnes veľmi žiadaná antracitová farba RAL 7016 bola základnou požiadavkou pre výrobu priemyselných sekčných vrát typu VM02. Atraktívny dizajn a vysoký stupeň presvetlenia vrátových uzáverov bola jedna z prioritných požiadaviek.

reference na sekční zateplené vrata pro autosalon

Moderný autosalón

Dnešné autosalóny, autoservisy či pneuservisy sa dnes už nezaobídu bez sekčných zateplených vrát. Pri tejto realizácii boli použité priemyselné vráta typ VM01 s hliníkovou lamelou, integrovaným dverami a priemyselným pohonom. Bezpečnostné prvky ako bezpečnostná spodná lišta, či externá bezpečnostná fotobunka sú samozrejmosťou.

Ukážky z našich realizácií

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2021 SPEDOS