041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Mestá a obce

hl. obrazek reference

Masarykova univerzita - CERIT Brno

V roku 2014 bolo na Masarykovej univerzite v Brne otvorené nové centrum vzdelávania a výskumu so superpočítačovým zázemím - CERIT. Spoločnosť SPEDOS pre tento objekt dodala pre hlavné vstupy 2 ks automatických posuvných dverí. Podľa európskej normy 16005 boli automatické dvere vybavené špeciálnymi radarmi na ochranu proti zovretiu osôb vonkajšou hranou dverného krídla. V hlavnom vstupe sme inštalovali tiež 2 ks karuselových dvier TOURNIKET holandského výrobcu BOON EDAM. Oba Tournikety boli vybavené poloautomatickým pohonom a rovnako ako automatické posuvné dvere opatrené nástrekom v luxusnom zlatom odtieni.

hl. obrazek reference

Priemyselné sekčné vráta pre výcvikovú hasičskú základňu Hranečník

Odolnosť a pripravenosť zložiek IZS je pri krízových situáciách zásadná. Všetko však začína vo fungujúcom a bezpečnom zázemí, ktoré zlepšuje podmienky na rozvoj špeciálnych jednotiek aj v menších obciach.

V SPEDOSe sme sa podieľali na modernizácii výcvikovej základne hasičského zboru v Hranečníku.

Pozrite sa, ako sa podarila.

hl. obrazek reference

Budova mestského úradu Praha

Budova mestského úradu v Prahe, ktorá je spojená s výstupnou stanicou metra, je v celom komplexe vybavená niekoľkými typmi automatických posuvných dvier v prevedení lineárnom aj teleskopickom. V hlavnom vstupe sú inštalované štvorkrídlové automatické posuvné dvere v teleskopickom prevedení, ktoré umožňujú pri plnom otvorení vytvoriť široký priechod.

hl. obrazek reference

Elegantný aj pohodlný vstup do predajne

Malá predajňa kvetín je vybavená dvojkrídlovými automatickými posuvnými dverami SPEDOS. Povrchová úprava dverí bola zvolená v harmónii so susednými materiálmi.

hl. obrazek reference

Zákazníci ocenia pohodlie

Jednokrídlové posuvné automatické dvere SPEDOS v presklenej fasádnej konštrukcii s elektrickým pohonom SP805L zaisťujú vstupy do drobných prevádzok domu služieb.

hl. obrazek reference

Bezbariérová kontaktná podložka

Prechod medzi jednotlivými časťami reštaurácie; jednokrídlové automatické posuvné dvere s elektrickým pohonom SP806L sú ovládané nášľapnými podložkami, umiestnenými z oboch strán pod rohožou (výhodné pre obsluhujúci personál).

hl. obrazek reference

Predajňa čerpacej stanice

Čerpacia stanica s automatickými dvojkrídlovými posuvnými dverami SPEDOS. Pohon s krídlami je inštalovaný priamo na stene. K inštalácii na stenu je použitý elektrický pohon SP805L, ktorý je schopný zakryť drobné nerovnosti podkladu.

hl. obrazek reference

Slovenská pošta Košice

Automatické dvojkrídlové posuvné dvere SPEDOS sú zasadené v presklenej stene. Elektrický pohon SP806N je aktivovaný kombinovaným radarom na zabezpečenie otvárania dverí a bezpečnosti prechádzajúcich podľa EN16005. Vonkajšie dvere sú v hnedom odtieni RAL, vnútorný v šedom.

hl. obrazek reference

Rohová stena s lineárnym pohonom

Vchod do predajne - rohovú hliníkovú konštrukciu - uzatvárajú automatické posuvné jednokrídlové dvere SPEDOS s elektrickým pohonom SP806L. Pohon je v podhľade krytu vybavený digitálnym programovým prepínačom prevádzkových režimov a červeným tlačidlom núdzového otvorenia.

hl. obrazek reference

Obchody a služby

Drobná prevádzka - pekársky obchodík - je na vstupe vybavená dvojkrídlovými automatickými posuvnými dverami zo štandardných profilov s delenými presklenými krídlami.

hl. obrazek reference

Bezpečne k bankomatu

Automatické dvere posuvné dvojkrídlové sú inštalované v presklených stenách zo štandardných profilov. Zadné automatické dvere vedú do prevádzkovej časti peňažného domu, preto sú navyše vybavené podlahovými zámkami a kľúčovým spínačom k ich aktivácii a uzamknutiu. Predné dvere slúžia k oddeleniu zádveria od časti určenej verejnosti. Zaisťujú bezbariérový priechod zákazníkom a rýchle uzatvorenie dverí v záujme udržania stabilnej klímy vo vnútri.

Ukážky z našich realizácií

Karuselové dvere v hoteli Demanová

sekcionálne-brány-SPEDOS

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS