041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Mestá a obce

Budova obecní úřad Dolní Bečva

Obecný úrad Dolná Bečva

Obec Dolná Bečva je rovnako malebná ako oblasť, v ktorej leží - v Moravsko-sliezskych Beskydách pod horou Radhošť. Obyvatelia dbajú na pekný vzhľad svojej obce, rekonštruujú, modernizujú a zveľaďujú nielen svoje domy ale aj verejné objekty. Obecný úrad je bezbariérovo prístupný cez dvojkrídlové automatické dvere posuvné s pohonmi SP806L. V druhej časti budovy je umiestnená základňa HZS s dvoma priemyselnými sekčnými vrátami VM01.

hl. obrazek reference

Prezidentská kancelária

Dvojkrídlové automatické dvere posuvné SPEDOS v požiarnom vyhotovení boli inštalované vo vstupe do kancelárskych priestorov prezidenta Slovenskej republiky. V bežnej prevádzke fungujú ako bezbariérový prístup, v prípade požiaru nedovolia jeho šíreniu z jednej zóny do druhej.

hl. obrazek reference

Sekčné vráta v štátnej správe

Ako najvhodnejšie riešenie pre Správu služieb hlavného mesta boli zvolené priemyselné sekčné vráta. Všetky boli doplnené o PVC okienka a časť z nich o priechodné dvere integrované vo vrátovom krídle.

hl. obrazek reference

Sekčné vráta v záchrannej službe

Vďaka dobrej tepelnej izolácii, automatizácii, jednoduchej obsluhe a v neposlednom rade atraktívnemu vzhľadu sú sekčné priemyselné vráta vhodným riešením pre zdravotné záchranné výjazdové centrá.

hl. obrazek reference

Vráta pre zdravotný záchranný zbor

Sekčné priemyselné vráta sú ideálnym riešením aj pre zdravotné záchranné zbory. Pri tomto výjazdovom centre boli dodané vráta s povrchovou úpravou, tzv. mikroprofil, ktorý dodal designu na atraktivite. Pre hladkú prevádzku a dlhodobú životnosť sú vráta vybavené priemyselnými pohonmi.

hl. obrazek reference

Rekonštrukcia výjazdového centra HZS

V rámci rekonštrukcie zázemí hasičskej záchrannej stanice boli inštalované pre každé výjazdové miesto priemyselné zateplené sekčné vráta. Pre okamžitý prehľad pred vrátami a samozrejme presvetlenie vnútorných priestorov sú vráta vybavené jednou priehľadnou sekciou. Vstupné dvere sme dodali v rovnakom designe, ako sú sekčné vráta.

hl. obrazek reference

Skladacie vráta ako vhodná alternatíva

V prípade, keď nemáme priestor v nadpraží sa ponúka ako vhodná alternatíva priemyselné skladacie vráta. Pri tejto realizácii boli dodané v niekoľkých variantoch s motorickým ovládaním a povrchovou úpravou do požadovaného odtieňa.

hl. obrazek reference

Výjazdové centrum HZS

Pre výjazdové centrum HZS bolo dodaných niekoľko zateplených sekčných vrát s tromi radmi presklených sekcií a priemyselným pohonom. Samozrejmosťou je napojenie riadiacich jednotiek vrát na "velín". Vjazd do areálu je zabezpečený posuvnou bránou. Pre bežnú prevádzku je vstup zabezpečený iba otváravou závorou.

hl. obrazek reference

Dvojkrídlové priemyselné vráta

Dvojkrídlové priemyselné vráta boli vyrobené zo zateplených panelov, v hornej časti s presklením. Štandardná červená farba plne zodpovedala potrebám hasičov.

hl. obrazek reference

Vráta pre hasičské záchranné zbory

V nadväznosti na konkrétne potreby HSZ boli dodané priemyselné sekčné vráta typu VM02. Tie sú tvorené zo zateplených panelov naspodku a presklených hliníkových sekcií s okienkami v rovnakom farebnom prevedení. Pre potreby priechodu boli integrované vstavané dvere. Samozrejmosťou sú priemyselné pohony s rýchlym núdzovým otvorením v prípade výpadku elektrického prúdu.

Ukážky z našich realizácií

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2023 SPEDOS