041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Mestá a obce

hl. obrazek reference

Masarykova univerzita - CERIT Brno

V roku 2014 bolo na Masarykovej univerzite v Brne otvorené nové centrum vzdelávania a výskumu so superpočítačovým zázemím - CERIT. Spoločnosť SPEDOS pre tento objekt dodala pre hlavné vstupy 2 ks automatických posuvných dverí. Podľa európskej normy 16005 boli automatické dvere vybavené špeciálnymi radarmi na ochranu proti zovretiu osôb vonkajšou hranou dverného krídla. V hlavnom vstupe sme inštalovali tiež 2 ks karuselových dvier TOURNIKET holandského výrobcu BOON EDAM. Oba Tournikety boli vybavené poloautomatickým pohonom a rovnako ako automatické posuvné dvere opatrené nástrekom v luxusnom zlatom odtieni.

hl. obrazek reference

Priemyselné sekčné vráta pre výcvikovú hasičskú základňu Hranečník

Odolnosť a pripravenosť zložiek IZS je pri krízových situáciách zásadná. Všetko však začína vo fungujúcom a bezpečnom zázemí, ktoré zlepšuje podmienky na rozvoj špeciálnych jednotiek aj v menších obciach.

V SPEDOSe sme sa podieľali na modernizácii výcvikovej základne hasičského zboru v Hranečníku.

Pozrite sa, ako sa podarila.

hl. obrazek reference

Budova mestského úradu Praha

Budova mestského úradu v Prahe, ktorá je spojená s výstupnou stanicou metra, je v celom komplexe vybavená niekoľkými typmi automatických posuvných dvier v prevedení lineárnom aj teleskopickom. V hlavnom vstupe sú inštalované štvorkrídlové automatické posuvné dvere v teleskopickom prevedení, ktoré umožňujú pri plnom otvorení vytvoriť široký priechod.

hl. obrazek reference

Slovenská pošta - správna budova

Vstup do ústrednej budovy Slovenskej pošty vedie cez zádverie, ktoré uzatvárajú dva presklené dverné portály s dvojkrídlovými automatickými posuvnými dverami. Dvere sa jednorazovo odomykajú kľúčovým spínačom, ktorý je pripevnený na výklade dverí vpravo. Potom pracujú podľa režimu nastaveného v digitálnom programovom prepínači.

hl. obrazek reference

Elegantný aj pohodlný vstup do predajne

Malá predajňa kvetín je vybavená dvojkrídlovými automatickými posuvnými dverami SPEDOS. Povrchová úprava dverí bola zvolená v harmónii so susednými materiálmi.

hl. obrazek reference

Zákazníci ocenia pohodlie

Jednokrídlové posuvné automatické dvere SPEDOS v presklenej fasádnej konštrukcii s elektrickým pohonom SP805L zaisťujú vstupy do drobných prevádzok domu služieb.

hl. obrazek reference

Bezbariérová kontaktná podložka

Prechod medzi jednotlivými časťami reštaurácie; jednokrídlové automatické posuvné dvere s elektrickým pohonom SP806L sú ovládané nášľapnými podložkami, umiestnenými z oboch strán pod rohožou (výhodné pre obsluhujúci personál).

hl. obrazek reference

Predajňa čerpacej stanice

Čerpacia stanica s automatickými dvojkrídlovými posuvnými dverami SPEDOS. Pohon s krídlami je inštalovaný priamo na stene. K inštalácii na stenu je použitý elektrický pohon SP805L, ktorý je schopný zakryť drobné nerovnosti podkladu.

hl. obrazek reference

Slovenská pošta Košice

Automatické dvojkrídlové posuvné dvere SPEDOS sú zasadené v presklenej stene. Elektrický pohon SP806N je aktivovaný kombinovaným radarom na zabezpečenie otvárania dverí a bezpečnosti prechádzajúcich podľa EN16005. Vonkajšie dvere sú v hnedom odtieni RAL, vnútorný v šedom.

hl. obrazek reference

Rohová stena s lineárnym pohonom

Vchod do predajne - rohovú hliníkovú konštrukciu - uzatvárajú automatické posuvné jednokrídlové dvere SPEDOS s elektrickým pohonom SP806L. Pohon je v podhľade krytu vybavený digitálnym programovým prepínačom prevádzkových režimov a červeným tlačidlom núdzového otvorenia.

hl. obrazek reference

Obchody a služby

Drobná prevádzka - pekársky obchodík - je na vstupe vybavená dvojkrídlovými automatickými posuvnými dverami zo štandardných profilov s delenými presklenými krídlami.

hl. obrazek reference

Bezpečne k bankomatu

Automatické dvere posuvné dvojkrídlové sú inštalované v presklených stenách zo štandardných profilov. Zadné automatické dvere vedú do prevádzkovej časti peňažného domu, preto sú navyše vybavené podlahovými zámkami a kľúčovým spínačom k ich aktivácii a uzamknutiu. Predné dvere slúžia k oddeleniu zádveria od časti určenej verejnosti. Zaisťujú bezbariérový priechod zákazníkom a rýchle uzatvorenie dverí v záujme udržania stabilnej klímy vo vnútri.

Ukážky z našich realizácií

Mostík VMVL výsuvný SPEDOS

Karuselové dvere v hoteli Demanová

sekcionálne-brány-SPEDOS

SPEDOS dvere v nemocnici Roudnice nad Labem

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2024 SPEDOS