Naši zástupcovia v regióne:


041 707 71 11

 

Páči sa vám referencia?
Zdieľajte ju s priateľmi

Ďalšie referencie z kategórie Priemyselné objekty

hl. obrazek reference

Budujeme automobilový priemysel

ZKW Slovakia s.r.o. je výrobce světlometů pro osobní automobily. Se svými více než 2500 zaměstnaci patří k největším podnikům západního Slovenska. Podnik se neustále rozšiřuje. Na vybavení nových hal se podílí i SPEDOS - Slovensko.

V 6. etapě výstavby jsme dodali pro nové haly 18 sekčních průmyslových vrat, 6 kompletů vrat, vratových těsnění a vyrovnávacích hydraulických můstků, 25 ks rychlonavíjecích vrat a 16 ks požárních roletových uzávěrů.

hl. obrazek reference

EuroŠarm Slatiňany

Spoločnosť EURO - Šarm spol. s.r.o., popredný distribútor priemyselných chemikálií a chemických špecialít v Českej republike a na Slovensku, kladie veľký dôraz na požiarne zabezpečenie svojich skladovacích hál. SPEDOS tu v roku 2015 inštaloval 5 ks protipožiarnych vrát posuvných, ktoré boli v jednokrídlom a dvojkrídlovom prevedení, kompletne v modrej farbe. Na oddelenie ďalších požiarnych úsekov tu bolo nainštalovaných niekoľko protipožiarnych textilných roliet.

Bránové otvory vo výrobných halách

Komplexné riešenie bránových otvorov vo výrobných a skladovacích halách

Priemyselný podnik na výrobu nábytku v Pardubickom kraji je vybavený širokou škálou vrátových uzáver SPEDOS v štandardnom aj požiarnom prevedení. Spojovacia chodba medzi halami je vybavená dvoma protipožiarnymi dvojkrídlovými otočnými dverami za sebou, nakladacie miesta obsluhujú výsuvné nakladacie mostíky, úniky tepelných strát pri otvorení sekčných priemyselných brán v obvodovom plášti budovy eliminujú pruhové závesy.

Vrata Top Toma

Skleníky a poľnohospodárska výroba

Spedos je dodávateľom dverných a vrátových systémov aj do skleníkov a poľnohospodárskych podnikov. Jeden z najvýznamnejších pestovateľov zeleniny na Slovensku využíva vo svojich budovách sekčné priemyselné vráta, rolovacie vráta, rýchlonavíjacie vráta aj rôzne typy automatických posuvných dverí - ako celosklenených v jednokrídlovom prevedení s ovládaním na bezkontaktné spínače, tak tiež dvojkrídlové automatické dvere v hliníkových profiloch.

Dvoukřídlé automatické dveře

Výrobná prevádzka bez bariér

Východočeský závod na výrobu potravinových doplnkov je vybavený modernými bezbariérovými halami a pracoviskami. Do budovy bolo inštalovaných 11 automatických posuvných dverí v netradičnom dvojfarebnom prevedení: elektropohony SP805L a T v šedom odtieni a posuvné krídla v červenom prevedení. Sú tu k videniu automatické dvere dvojkrídlové, jednokrídlové aj teleskopické.

Protipožární automatické dveře reference Anolis ROBE Valašské Meziříčí

Požiarne zabezpečenie výrobných hál

Automatické posuvné dvojkrídlové dvere v požiarnom vyhotovení s elektrickými pohonmi SP806L s výškou 150 mm delia výrobnú halu na jednotlivé požiarne úseky. Majú za úlohu uzavrieť a izolovať prípadné ohnisko požiaru a zabrániť jeho prenikaniu do okolitých priestorov.

rychloběžná vrata reference pro průmyslový areál Robertshaw

Vysoká frekvencia prejazdu a požiarna odolnosť

Rýchlobežné flexibilné vráta v kombinácii s požiarnym roletovým uzáverom tvoria ideálnu kombináciu. Tá má svoje uplatnenie, ak je požadovaný požiarny uzáver s vysokou frekvenciou prejazdu.

Průmyslová rolovací vrata se stříbrným nástřikem

Priemyselné rolovacie vráta v nástreku

Tiež rolovacie vráta sú dodávané v požadovanom farebnom prevedení podľa odtieňa RAL. Pre potrebu priehľadu boli do jednotlivých lamiel integrované priehľadové okienka s pvc výplňou. Samozrejmosťou je priemyselný pohon.

Sekční garážová vrata pro průmysl

Priemyselné vráta na mieru

Pre vysoko frekventované uzávery boli inštalované zateplené rýchlobežné vráta s bezdotykovým navíjaním. Tie vynikajú najmä vysokou rýchlosťou až 2,5 m / s a to s maximálnou bezpečnosťou a dlhodobou životnosťou. Podľa konkrétnej požiadavky zákazníka bolo vyrobené atypické prevedenie sekčných vrát.

Oranžová garážová vrata

Hliníkové vráta v atraktívnom designe

Aj priemyselné sekčné vráta typu VM02 môžu tvoriť dominantný prvok vo vonkajšej fasáde budovy. S nástrekom do požadovaného odtieňa budú v súlade s farebnou líniou ostatných prvkov budovy. Automatické ovládanie užívateľom prináša vysoký komfort pri ich užívaní.

Průmyslová sekční vrata podle požadavků klienta

Atypické presklenie sekčných vrát

V prípade požiadavky investora sme schopní vyrobiť takmer akékoľvek atypické riešenie. V tomto prípade bolo požadované neštandardné umiestnenie okienok.

Ukážky z našich realizácií

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Rokov na trhu
cez 150 000 realizácií

Jedno partnerstvo
od konzultácie po servis

Non-stop servis
s garanciou dojazdu

Najväčšia servisná sieť
v ČR a SR - viac než 50 pobočiek

Copyright © 1991-2019 SPEDOS